Це Росія! Жінка три дні ґвалтувала чоловіка, який намагався її пограбувати

У Калузькій області поліцейські розслідують пограбування з курйозним фіналом.

Жертва скрутила злочинця і перетворила його на три дні в свого секс-раба. Тепер і гвалтівниці, і грабіжнику загрожує в’язниця.

Незвичайна низка взаємних злочинів сталася в перукарні містечка Мещівського в Калузькій області.

Спочатку горе-грабіжник спробував здійснити наліт на салон краси, а в помсту одна з працівниць взяла його в заручники на три дні і весь цей час піддавала жорстоким ґвалтуванням.

Навіть бувалі поліцейські дивуються з приводу того, що сталося.

Не знаю, що буде далі. Але сісти можуть обидва. Він – за розбій, вона – за зґвалтування і побої,

– сміючись, каже один зі співробітників Мещівської поліції.

У відділенні навіть жартують: «Шкода, в камері не зустрінуться – хороша пара вийшла б».

Як розповіли шоковані правоохоронці, обидва учасники незвичайної кримінальної справи прийшли у відділення один за іншим. Спочатку 32-річний Віктор. Написав на свою мучительку заяву із звинуваченням у зґвалтуванні. А у відповідь 28-річна господиня перукарні звинуватила його в пограбуванні.

Ця драматична історія почалася в суботу 14 березня. Для невеликого салону краси був звичайний вихідний день, коли клієнти йшли один за іншим. До п’ятої вечора втомлені дівчата думали лише про те, як би скоріше піти додому. Саме в цей момент в перукарню з криком «Всі на підлогу! Гроші гоніть!», увірвався озброєний пістолетом грабіжник.

У цей момент в залі були дві робітниці салону краси, включаючи і його господиню, а також двоє клієнтів – дівчина сиділа в кріслі, а чоловік чекав своєї черги. Всі присутні застигли як укопані.

«Ну на, бери (гроші)», – відповіла грабіжнику господиня закладу Ольга, знімаючи фартух, у кишені якого лежала вся денна виручка.

Грабіжник підійшов до неї за здобиччю, проте замість обіцяного отримав удар в сонячне сплетіння. Як виявилося, власниця перукарні була ще й володаркою жовтого поясу з тайквондо. Зробивши приголомшеному бандитові захват, дівчина перекинула його через себе, а потім спокійно зв’язала горе-грабіжника проводом від фена, заштовхала кляп йому в рот і віднесла заручника в підсобку.

Все, продовжуємо роботу, зараз поліція приїде,

– підбадьорила Ольга застиглих в подиві свідків її тріумфу.

Насправді, ніякої поліції спеціалістка з бойових мистецтв і укладанні волосся викликати не збиралася. Замість цього, за словами самого Віктора, вона піддала його витонченим знущанням.

Через годину після закінчення робочого дня, о сьомій годині вечора, дівчина прийшла в підсобне приміщення і заявила: «Знімай труси. Або я зроблю все, що хочу, або ти зараз поїдеш у міліцію».

Чемпіонка прикувала заручника рожевими пухнастими наручниками до батареї, дала віагри і покористувалася горе-грабіжником щосили. Полон Віктора тривав три дні. Тільки під вечір 16 березня вичавленого як лимон і покаліченого сeкс-раба мучителька відпустила на всі чотири сторони.

Іди, і щоб я тебе більше не бачила!

– заявила вона.

Бідолаха спочатку відправився в лікарню – лікувати порвану вуздечку своєї чоловічої гідності, а потім звернувся в поліцію.

Вже на наступний день на допиті Ольга розповіла оперативникам подробиці цієї жалісливої історії.

Ось гад! Ну, було пару раз. Так я йому ще джинси нові купила, годувала, поїла, тисячу гривень дала, коли йшов. Ну, нехай тоді теж відповість за законом!

– обурювалася дівчина.

Віктор зізнався, що сeксуальна збоченка дійсно доглядала його як на курорті. Навіть прала. Однак на торжество закону ці нюанси навряд чи вплинуть – обом фігурантам справи загрожує позбавлення волі.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...