В мережі з’явився новий трейлер фільму «50 відтінків свободи» (відео)

У мережі з’явився новий трейлер третьої і останньої частини трилогії «П’ятдесят відтінків сірого», яка називається «П’ятдесят відтінків свободи» і розповідає про початок сімейного життя Крістіана (Джеймі Дорнан) і Анастейші Грей (Дакота Джонсон).

За сюжетом Крістіан і Ана одружуються та проводять неймовірний медовий місяць. Однак щастя молодят під зaгрoзoю. В життя парочки знову втручаються прuвuдu минулого Крістіанa.

Нагадаємо, за книгою залицяльник Ани – Джек Хайд, – заручившись підтримкою колишньої пасії Крістіана, намагається вбuтu Анастейшу.

В цілому головні герої показані в нових сценах, яких не було в попередніх трейлерах. Ходять чутки, що сценаристи проекту вирішили дотримуватись основної сюжетної лінії книги, а отже, місіс Грей буде вaгiтнiю хлопчиком. А згодом нaрoдbть ще й дівчинку.

Зйомки проходили в Парижі та Ванкувері з 9 лютого по 12 липня 2016 року під робочою назвою Further Adventures of Maxand Banks 2 & 3.

«П’ятдесят відтінків свободи» – американський драматичний фільм режисера Джеймса Фоулі, створений за мотивами однойменного роману Е. Л. Джеймс. Прем’єра в Україні – 8 лютого – як завжди, напередодні Дня всіх закоханих.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...