Смерть наступила в машині швидкої: 25-річний хлопець стрибнув з моста

У Львові з моста стрибнув 25-річний дніпрянин: хлопець не вижив, передає Корупція.Інфо

У Львові на вул. Шевченка, 154 з мосту впав мешканець міста Дніпра. Смерть наступила в машині швидкої медичної допомоги. Про це повідомили у прес-службі міської ради Львова.

Відомо, що чоловікові було 25 років. Деталі події з`ясовують.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Льовові не вистачає медикаментів у лікарні швидкої допомоги, головний лікар прокоментував.

Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб переконує, що лікарня швидкої медичної допомоги у Львові – єдина лікарня у Львівській області, яка надає широкий спектр допомоги всім, хто цього потребує, в будь-який час доби. Посадовець також переконаний, що на Різдво у цій лікарні було не менше 30 лікарів.

«Жодна лікарня в усій Львівській області немає таких можливостей по наданні такого широкого спектру допомоги. Зокрема, в цій лікарні цілодобово працюють не менше 30 лікарів різного фаху, комп’ютерний томограф, ангіограф, рентген-кабінет, кабінет УЗД, лабораторія тощо. Лікарня безвідмовно надає будь-яку допомогу усім, хто її потребує, щоденно, і в будь-який час доби», – цитує головного лікаря Львова прес-служба міськради Львова.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...