Український співак подав заявку на участь в Євробаченні-2018 від іншої країни

Alekseev визначився.

Молодий український поп-виконавець Микита Алексєєв (Alekseev), який співає і отримує нагороди в Росії, подав заявку на участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2018 від Білорусі, передає Ukr.Media.

Про це повідомляє Super в своєму Instagram.

“У розпорядженні Super виявилося ексклюзивне відео із записом пісні, яку співак Alekseev записав для участі в конкурсі Євробачення 2018”, – сказано в повідомленні.

Представлений трек є англомовною версією його нового хіта “Назавжди”. Доля пісні і заявки співака вирішиться 11 січня на відборі в Мінську.

Зазначимо, що також новиною поділився і сам Микита.

Шанувальники обурюються.

kenyaoksana84 У вчинку Микити бачу жалюгідну спробу відразу усидеться на трьох стільцях. Він розуміє, що виступаючи від України, не отримає голосів від Росії. Тому поїхав до сусіда. Тому відразу видно що йому важливіше. І це точно не рідна країна. До речі, це ж політичний конкурс. Та він і сам про це колись говорив. Що ж так швидко думку то поміняв? Лицемір.

tvoya__vesna А чому не за Україну??? Це мене обурює

iuliiazachepilo Аж соромно за Вас! Чому не представляти свою країну? Не бажаю Вам перемоги абсолютно. І як артист Ви теж тепер в аутсайдерах.

mary_2911 Ну хоч не за Росію.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...