Українці зняли свою кавер версію на Despacito. У головній ролі – порося (відео)

Український гурт «Файна лаба» зробив свою, гуцульську, кавер версію на відому композицію Луіса Фонсі «Despacito». Щоправда в них головну роль віконує порося, яке просять чимшвидше вирости заради свят.

Як повідомили музиканти, вони довго думали над тим, щоб цікавого показати глядачам на свята. У підсумку з’явилася ідея про переспів на гуцульський мотив пісні «Despacito».

«До Вашої уваги презентуємо, гуцульський кавер на всесвітньо відому пісню «Despacito». Оскільки нам ще не підкорилися латиноамериканські діалекти, ми переклали пісню по-своєму», – розповіли музиканти гурту «Файна лаба».

У зйомках кліпу артисти висловили особливу подяку діду Івану, який заради відео на годину пізніше почав рiзaтu порося.

Композиція за декілька днів здобула популярність та назбирала майже 35 тис переглядів. Користувачі соцмережі залишили сотні захоплених коментарів.

«Файно, хлопці, молодці! В мене в голові весь час крутиться ця пісня і піднімає настрій на 100%. Бажаю вам натхнення і побільше таких хітів, бо це хіт, і не інакше!», «Молодці дуже гарно зроблено – професійно, так, як я люблю! З вас свіжина за Пацєту! З мене бутилочка!», «Це просто шик, хлопці, величезний респект за кавер, багато чув каверів на цей трек, но ваш мене порвав остаточно. Дякую!», – пишуть у коментарях.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...