“Вирішили повторити фільм для дорослих”: Стала відома нова інформація про 12-річну породіллю з Борислава

Гучна історія з визначенням батьківства дитини 12-річної Тетяни наробила галасу в Україні і світі декілька місяців тому, передає Корупція.Інфо

Весь цей час проводилися перевірки і лабораторні дослідження, ДНК-тести, які встановили не менш шокуючі факти і деталі.

Як розповіла мама дівчинки, експертиза поліції не змогла виявити біологічного батька. Тест пройшли вітчим дівчинки Іван, її зведений брат Віктор і рідний брат Володимир. Також матеріал для експертизи здав сирота Володимир, який живе з сім’єю, і рідний брат Анни Лучишин, дядько Тані, Михайло – він живе на першому поверсі. Батьківство нікого з них не підтверджено.

Батьком доньки 12-річної Тетяни Лучишин із Борислава на Львівщині експертиза визнала її двоюрідного брата 14-річного Остапа.

Тетяна завагітніла в п’ятому класі. 14 вересня торік народила доньку Діану. Дівчинка здорова, народилася з вагою 2,5 кг. Після пологів Тетяна навчається за індивідуальним графіком. Має п’ятьох братів і сестер. Найстаршому Володимиру — 15 років, наймолодшій Вікторії — 8,5 місяця. Їх виховують 31-річна мати зі співмешканцем.
48-річна Анна Подставек, керівник служби у справах дітей Бориславської міської ради, говорить:

“Остап навчається в дев’ятому класі тієї ж школи, що й Тетяна. Спокійний позитивний хлопець. Розказав, що із Тетяною дивилися фільм зі сценами кохання. Вирішили повторити. Родина довго не зізнавалася, хто є батьком Діани. Журналістам Тетяна вказувала на сусіда Андрія Зеленяка та іншого двоюрідного брата. Експертиза цього не підтвердила. Батьки обох хлопців вимагали спростувати цю інформацію, але зараз Тетяна та її мати відмовляються говорити”.

У службі у справах дітей кажуть, що шестикласниця добросовісно доглядає доньку.

Ганна Іванівна додає:

“За цією родиною стежать багато служб. Нещодавно Тетяна з дитиною лежали в лікарні. Вона дбає про доньку, має добре розвинений материнський інстинкт. Претензій до родини немає — у них завжди чисто, повний холодильник їжі”.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...