На Прикарпатті вісім підприємств позбулися ліцензії через продаж алкоголю неповнолітнім

Внаслідок перевірок податківці нарахували 1075 тис грн. податків і зборів підприємствам, які здійснюють торгівлю алкоголем і тютюном, порушуючи законодавство. 

_Prodayete_dityam_alkogol_i_cigarki_11_hmelnickih_pidpriyemciv_vzhe_bez_licenziyi_1_2015_06_20_06_29_30

Про це повідомили у відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Так, працівниками органів ДФС проведено 106 перевірок суб’єктів господарювання і донараховано 641 тис грн. фінансових санкцій.

Порушуючи законодавство, підприємці здійснювали торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 24 випадки, торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії – 13 випадків, торгівлю тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін – 4 випадки та 1 випадок – зберігання (реалізація) алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку.

За реалізацію алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років застосовано фінансових санкцій на суму 61,2 тис грн, анульовано 8 ліцензій.

РЕКЛАМА: