“Закривавлена сиділа в тій же кімнаті на кріслі”: Мати жорстоко зарізала своїх дітей через розлучення з чоловіком

31-річна мешканка Дарлінгтона, штат Індіана, Бренді Уорлі вбила 7-річного сина Тайлера і 3-річну дочку Чарлі, поки її чоловік спав.

Бренді і Джейсон зіграли весілля в 2009-му, але через шість років їх союз почав валитися. 16 листопада 2016- го чоловік Джейсон повідомив своїй дружині, що подав документи на розлучення. Наслідки свого кроку, зробленого потай від дружини, він навіть не міг уявити, пише Daily Mail.

У той же вечір Джейсон відмовився спати з Бренді в одному ліжку. Тоді Бренді запропонувала йому переночувати на кріслі в кімнаті Чарлі… але ця ідея здалася Джейсону поганою.

“Якби я тоді не покинув кімнату Чарлі, я міг би їх врятувати. Єдиним обов’язком кожного батька є безпека його дітей, і я не зміг з цим впоратися. Ніхто не міг передбачити трагедії, що сталася після…”

О 4:35 в поліцію надійшов дзвінок від Бренді, яка повідомила, що зарізала своїх дітей. При прослуховуванні перших секунд аудіозапису (00:00 – 00:18) чути, як дітовбивець крижаним голосом зізнається у скоєному.

– З якого ви міста?

– З Дарлінгтона.

– І що у вас відбувається?

– Я просто порізала себе і вбила двох своїх дітей…

– Ви порізали себе і вбили двох своїх дітей?!

– Угу….

Коли поліцейські і лікарі прибули до будинку сім’ї Уорлі, діти були вже мертві. На їхніх шиях виднілися глибокі порізи, всюди була кров. Закривавлена ​​мати сиділа в тій же кімнаті на кріслі, на якому повинен був спати Джейсон…

З ножовими пораненнями в шию матір доставили в лікарню. Вона зізналася, що намагалася накласти на себе руки після вбивства дітей через те, що Джейсон хотів покинути її і забрати сина з донькою. Але вбити себе вона не змогла. На питання, що вона відчувала після скоєного, та поскаржилася на втому.

Читайте також  У Франківську затримали трьох грузинів, котрі вкрали з машини 25 тисяч

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...