У Карпатах кіборг кинувся в ущелину, щоб врятувати дівчину

До рятувальників Івано-Франківської області надійшло повідомлення від начальника чергової зміни ОКЦ у Закарпатській області про те, що на горі Піп Іван Мармароський (поблизу Румунського кордону) під час проходження туристичного маршруту громадянка  (група з трьох туристів) зірвалася з карниза та впала в ущелину, за нею стрибнув громадянин.

Пише Фіртка з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

За словами третьої туристки, яка знаходилась на вершині, потерпілих не видно. До пошукових робіт залучено рятувальників Рахівського ПРВ Закарпатської області, які в свою чергу попросили допомоги Івано-Франківських гірських рятувальників.

О 19.40 до пошукових робіт залучено 5 чол. особового складу та 1 одиниця техніки. О 23.10  додатково оголошено збір ще одного пошуково-рятувального відділення Івано-Франківської області: 5 чол. 1 одиниця техніки, яких о 00.25 направлено до с. Ділове Закарпатської області.

Станом на 05.10 пошукові роботи завершені, зниклих осіб знайдено в задовільному стані.

Як стало відомо, з гори Піп Іван Мармароський з карнизу зірвалась дівчина-волонтер Ivona Kostyna за нею стрибнув кіборг Oleksandr Chub.

Так, за 300 метрів до вершини через туман, туристи зайшли на сніговий карниз, який обвалився. Зі снігом в ущелину впала Івона Костина, за нею стустився Олександ Чуб.

Сьогодні вранці їх разом зі спорядженням знайшли рятувальники та спустили у долину. З Івоною та Олександром все добре. Також відомо, що туристи не повідомили про своє сходження та маршрут рятувальників.

РЕКЛАМА: