Родина франківських “госпітальєрів” захворіла на онкологію – потрібна допомога

“Госпітальєри” Сергій Мороз з Івано-Франківська і його дружина Тетяна Мороз потребують підтримки – обоє долають онкологічні захворювання. Цими днями і Сергій, і Тетяна перенесли операції.

“В нашій Госпітальєрській сім‘ї велике горе!” – звернулася по допомогу до спільноти в мережі керівник медичного загону добровольців на війні Яна Зінкевич. 

Захворіло подружжя добровольців, розповіла Яна Зінкевич, людей, які займаються війною з зими 2014-15 рр. Друг Фрост, парамедик-доброволець Госпітальєр, військовий капелан Сергій Мороз та його дружина волонтер-Госпітальєр Фрау Фрост Тетяна Мороз, яка одразу після того, як її чоловік пішов на війну, почала не лишень сама тягнути двох діток, а й допомагати, збирати, передавати, взявши на себе нелегку ношу волонтерства та забезпечення груп “Госпітальєрів” на передовій.

Обом поставили страшні діагнози – онкологія.

У Сергія гліобластома 4 ст. (пухлина в мозку), провели складну термінову операцію з видалення пухлини в лікарні Мечникова у Дніпрі. Але пухлина продовжує невпинно рости. Потрібні декілька курсів хіміотерапії та променевої терапії.

У Тетяни меланома 2 стадії, але з великою злоякісністю. Пухлину видалили, та також є надія, що вона не повернеться. Зараз Таня повинна приймати хіміотерапію протягом 50 тижнів.

“Це те, що уже прогнозовано на найближчий час. Це прекрасні люди, які поклали своє здоров’я на цю війну. Вони разом витримали негаразди, всі складнощі війни, допомогли не одній сотні людей і зараз самі потребують нашої з вами допомоги!

Як колись ці люди стали на захист вас, станьте ви на захист їхнього здоров’я та врятуйте їхнє життя та їхню сім’ю!” – звернулася Яна Зінкевич.

У пари ростуть двоє синів.

Картка Приватбанку 5168 7422 0370 6431 Татьяна Мороз.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...