“Фракційний перебіжчик, фінансовий махінатор, мільйонер та власник літака”: Хто такий насправді Ігор Насалик

Про те, що в складі Верховної Ради величезна кількість кримінальних і суперечливих кадрів вже давно не секрет. Але така тенденція спостерігається і на не менш важливих постах. Так, в 2016 році міністром енергетики став скандальний депутат-бізнесмен і мер міста Калуша Ігор Насалик

Народився Ігор у 1062 році в Кіровоградській області, але виявився на західній Україні, де у Львівському університеті імені Івана Франка здобув вищу освіту. Після навчання він став провідним фахівцем в Ульяновську в кампанії «Центр мікроелектроніки». Але Насалик вирішив заробляти не фізичною працею, тому вже через два роки став радником з економічних питань на підприємстві «Корона».

У 1995 році Ігор створює і стає головою корпорації «Техноінвестцентр». З цього моменту справи Насалика різко пішли вгору і почали приносити великі гроші. Але представники закону не дрімали, Ігоря почали підозрювати у великих фінансових махінаціях. Підприємства «Техно-центр», «Галпласт», «Автотехпостач», якими володів Ігор почали піддаватися масовим перевіркам. Але Насалик вирішивши убезпечити себе різко схотів балотуватися до Верховної Ради. Так в 1998 році він став народним депутатом III скликання. Як за помахом чарівної палички проти начальника податкової міліції Кругляка, який займався справою Насалика СБУ Івано-Франківської області відкриває своє розслідування, через що той не міг продовжувати займатися перевіркою фінансових махінацій. За цей час головний офіс Насалика з усіма документами і звітами просто згорів.

За час депутатства Насалика його підприємства набирали обертів, і він почав займатися скупкою та перепродажем енергоносіїв. Але ось весь прибуток виводилася за кордон за допомогою фіктивних підприємств, завдяки чому «депутат» майже не платив податки.

Політична кар’єра Ігоря теж вельми цікава. Його можна з упевненістю назвати «жабкою – перебіжчицею». Так як він встиг побувати і в опозиції – «Наша Україна», потім опинився в «Регіонах», а в березні 2005 вже стояв за «Українську народну партію». Наступною в його списку була «БЮТ», а після вирішив стати захисником екології та вирішив увійти в партію «Еко + 25%». У підсумку остання партія розвалилася так і не ставши успішною, але у Насалика вже був запасний варіант.

Читайте також  Івано-Франківськ готується святкувати 25-ту річницю незалежності (програма)

У 2006 році він став мером міста Калуш. Як виявилося місцеві дуже добре відгукувалися про нього, як про керівника. Калуш дійсно розвивався, і з місцевого бюджету гроші не пропадали в його кишенях. Але ось вся вільна земля, якою володіло місто виявилася розпроданою. Причому більшість – компаніям одноднівкам, які пов’язували з Насаликом. Крім цього, його правління відзначилося затятими націоналістичними висловлюваннями: він хотів побудувати пантеон слави героїв УПА, перепоховати прах Степана Бандери.

Незважаючи на такі висловлювання він із задоволенням вирушав до окупованого Донецьку, де з одним з ватажків за чашкою чаю домовлявся про поставки вугілля. Така поведінка далеко не схожа на патріота, що захищає цілісність України, але ось відмінно підходить для політичного «перебіжчика», як і в випадку з фракціями.

Під час свого правління Калушем, він вирішує займатися не тільки політичними питаннями, але й розважити себе, потішити своє самолюбство і стати бодібілдером. Він бере участь у кількох конкурсах, де навіть займає призові місця.

Під час останніх виборів Насалик вирішив опинитися в парламенті від «Блоку Петра Порошенка». З чуток він був головним спонсором партії, вливаючи в неї величезні кошти. А пост в Міністерстві енергетики йому віддали просто в подяку за пожертви.

Насалик, задекларував 2017 році зарплату в розмірі 221 тисяч гривень, як виявилося він дуже любить дорогі речі. Тільки один його годинник Admirals Cup Tide Regatta, яких було випущено всього 250 екземплярів коштує понад 500 тисяч гривень. У нього особистий автопарк, який включає в себе такі марки як Bently, Porsche, «Мерседес», спортивні мотоцикли і катери. У 80-х у нього навіть був власний літак, який обійшовся більш ніж в мільйон доларів. Що з ним стало, невідомо досі.

Читайте також  Тіло заробітчанина, який загинув у Польщі, доправили у рідне село на Прикарпатті

Дружина Насалика – Гюзель, є власницею величезної парфумерної компанії Clive Christian. Ціни її продукцію починаються від 10 тисяч гривень за флакон. Судячи з декларації, за минулий рік її бізнес приніс більше 900 000 гривень доходу.

Син Ігоря в свої 25 виявився дуже тямущим хлопцем, адже вже зміг стати депутатом. Не складно здогадатися, що хлопець почав свою політичну діяльність саме з Калузької міської ради.

Фінансисти оцінюють стан сім’ї Насалика більш ніж в 200 мільйонів доларів. Сам Ігор таку інформацію заперечує, але ось категорично відмовляється виконувати вимоги закону про доступ до публічної інформації.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...