Дружина перед смертю попросила чоловіка поливати квіти, що він і робив роками. Поки не дізнався про них страшну правду

Коли Антонія розповіла своєму татові про те, наскільки його історія про полив квітів стала популярною, він навіть спеціально сфотографувався з рослиною.

 

Жінка розповіла про те, як її покійна мама на ім’я Федра розіграла свого чоловіка Найджела, а він дізнався про це тільки через роки після її смерті. Федра наказала Найджелу поливати квіти в будинку, і той не смів не послухатися її прохання. Але через кілька років випадково зрозумів, що робив це даремно, передає Ukr.Media.

Федра і Найджел Ніколь познайомилися в 16 і прожили разом майже все життя, поки жінка не померла від раку в 2013 році, коли їй було 69 років. Для всієї її сім’ї це було важким горем, і особливо важко довелося її чоловіку і доньки Антонії.

Перед смертю Федра попросила свого чоловіка дещо зробити після того, як її вже не буде: не припиняти поливати її квіти у ванній. Найджел поставився до цього прохання дуже серйозно і п’ять років справно виконував обіцяне. Адже це було останнє бажання його коханої, а до такого люди завжди ставляться дуже трепетно.

Старання Найджела явно не проходили дарма, тому що квіти виглядали просто чудово. Правда, туалет в будинку чомусь почав підтікати і Найджел доводилося постійно підтирати калюжі на підлозі ванної. Але нещодавно чоловік переніс операцію і вже не міг доглядати за собою сам, так що вирішив переселитися з свого будинку в будинок престарілих.

З собою він захотів забрати і квіти, що нагадували йому про покійну дружину. І тут, через п’ять років після її смерті, йому відкрилася правда про те, за чим він насправді так старанно доглядав всі ці роки. Квіти були не справжні, а пластикові.

Світ зобов’язаний був дізнатися про цю історію, і повідала її людям дочка покійної — 46-річна Антонія.

Перед тим як моя мама померла, вона наказала моєму татові поливати квіти у ванній. Він неухильно виконував її прохання, щоб рослини ні в якому разі не засохли. І вони дійсно виглядали так красиво, що він вирішив взяти їх з собою в новий будинок, і тут виявив, що вони пластикові! Я от зараз прямо чую, як моя мама хихикає.

За її словами, раніше тато не дуже звертав увагу на калюжі на підлозі і сваливал все на те що туалет протікає. Але тепер він зрозумів їх дійсне походження. Просто земля не вбирала воду, і все протікало на підлогу.

Дізнавшись правду, і він і дочка дуже довго сміялися і хотіли б вірити, що десь над ними сміється і Федра теж. Так що не дивно, що зворушливу історію про посмертний пранк оцінили і передплатники Антонії — її твіт зібрав майже 200 тисяч ретвітів за добу.

РЕКЛАМА: