Що робити з ліжком, на якому спав померлий родич?

Велика кількість людей вважає, що згадувати про смерть, або думати про неї погано.

Велика кількість людей вважає, що згадувати про смерть, або думати про неї погано. У своїх помислах вони посилаються на прислів’я: «Не буди лихо, поки тихо». Але чи правильно це? Самураї вважали, що корисно освіжити свій розум думками про смерть. Чим більше ти прокручуєш їх в голові, тим легше буде життя. Але що ж робити з ліжком, на якому спав померлий родич?

Якось на очі зустрілася стаття, що торкається питання про те, чи варто спати на ліжку, яке стало смертним ложем для іншої людини. Багато вважають, що це не допустимо, у інших же людей подібна думка викликає подив. Ну і як же бути, запитаєте ви? Пропонуємо розібратися з цим разом, передає Ukr.Media.

Варто спати на ліжку родича, який не так давно помер?

Хто втрачав рідних та коханих, той знає весь біль втрати. І щоб пережити це горе, знадобиться чимало часу. Буває і так, що навіть сам того не помічаючи, ти лягаєш на те місце, де спав померлий. Обіймаєш його подушку і щось говориш.

Ти ніби спілкуєшся з цією людиною, як ніби вона з тобою. І розумієш, що тобі від цього легше. Це «спілкування» додає тобі сили, а біль втрати мало-помалу затихає. І що ви на це скажете? Не варто так робити?

Дезінфекція предмета меблів

З точки зору медицини, якщо причиною смерті не є інфекційне захворювання, тоді ліжко не може стати загрозою для вашого здоров’я. Але в будь-якому випадку, перед тим, як використовувати його для відпочинку, продезінфікуйте антисептиком або спиртом всю поверхню. Змініть постіль, і сміливо лягайте в ліжко.

Але якщо причиною смерті була вірусна хвороба, тоді скористайтеся іншим методом дезинфекції. Використовуйте кварцову лампу. За допомогою ультрафіолетових променів, які вона випромінює, вам вдасться легко й ефективно позбутися від різного роду вірусів. Адже неспроста її використовують в медичних установах.

З точки зору релігії

А що «говорить» з цього приводу релігія? Чи вважається це гріхом? Священнослужителі стверджують, що немає нічого поганого в тому, що ви будете використовувати цей предмет меблів в подальшому.

І не варто плутати віру з темними забобонами. Якщо вас мучать сумніви, тоді окропіть ліжко або диван святою водицею, а найкраще — скористайтеся послугами священика. Він здійснить повний церковний обряд з освячення смертного ложа.

Людське життя швидкоплинне. Нікому не відомо точний час відходу в інший світ, і як довго ми зможемо насолоджуватися присутністю рідних і близьких людей. Смерть не щадить нікого, у неї немає обраних, всі рівні перед нею.

Не спіть на ліжку мага!

Люди, які володіють даром спілкування з померлими, вважають, що не можна спати на ліжку покійної людини, яка мала магічні сили. Вся справа в  енергетичному полі. Воно не дасть повноцінно відпочити живій людині, так як постійно буде його турбувати. І це буде виражатися в тривожних снах та навіть у нападах задухи.

Але чи часто вам у житті зустрічався сильний маг? Більшість відповість, що ні. І якщо ви впевнені в тому, що померлий не мав магічного дару, тоді погані сновидіння вам не загрожують.

Енергетична чистка спального місця померлого

Але все ж, перед тим, як лягати в ліжко, проведіть невеликий обряд. Запаліть свічку і проведіть нею навколо спального місця, не залишаючи без уваги навіть маленьку ділянку. І не забудьте виконати подібні маніпуляції і під ложем. Таким чином вам вдасться позбутися накопиченої негативної енергії. Адже вогонь має силу очищення.

Можна також скористатися сіллю для очищення спального місця від негативної енергетики. Для цього достатньо посипати сіль на постіль. По закінченню цієї процедури ваше ліжко стає придатним до подальшого використання.

Якщо часто думати про смерть, то від цього ви не станете самураями. Але розмірковуючи про мерців і їх ложах, можна прийти і до інших думок, куди більш важливих, ніж смерть. Проживаючи життя, люди прагнуть бути блаженними, розраховуючи здобути вічне життя. Але плотські втіхи і грішні дії захищають шлях до досягнення вічного життя.

А що, якщо життя полягає в душі, а не в тілі? Тоді зрозуміло, чому наші прагнення до вічності стоять в нашому житті на першому місці. А може бути, це і є наша сутність.

Варто спати на ліжку померлої людини, яка була вам дорога при житті, вирішувати лише вам самим. Відкиньте всі забобони та повір’я, не вірте в різну нісенітницю. Адже і наука, і релігія довели, що нічого поганого в цьому немає. Треба боятися живих, а не мертвих. А рідні та близькі люди, як при житті, так і після смерті, шкоди вам не заподіють.

РЕКЛАМА: