Офіційно: АТО в Україні завершено

Кордони та перелік районів, населених пунктів тимчасово окупованих територій на Донбасі визначатиме Президент України за поданням Міноборони України.

У п’ятницю, 23 лютого, в Україні набув чинності закон про реінтеграцію Донбасу.

Офіційна назва – Закон “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях” і публікує його парламентське видання “Голос України”.

Верховна Рада ухвалила закон 18 січня, Президент Петро Порошенко підписав його минулого вівторка, 20 числа. Тепер офіційно вважається, що російська  окупація є незаконною, скільки б вона не тривала, а тому не дає РФ ніяких прав на українські території.

Також в законі є відсилання до закону “Про забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України”, в якому визначено дату початку окупації Криму.

Межі та перелік районів, населених пунктів на Донбасі визначатиме Президент за поданням Міноборони. Відомство, в свою чергу, готує подання на підставі пропозицій Генерального штабу ЗСУ. В межах тимчасово окупованих територій діє особливий порядок забезпечення прав і свобод цивільного населення.

Командувач Об’єднаних сил реалізовуватиме свої повноваження через Об’єднаний оперативний штаб ЗСУ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>
загрузка...