Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва одружилися

Церемонія одруження відбулася в Італії.

1702398

Співачка Віра Брежнєва та композитор і продюсер Костянтин Меладзе одружилися, передають італійські ЗМІ.

Пара обмінялася клятвами в Італії. Закохані з’єднали себе узами шлюбу в Форте-дей-Мармі. Віру і Костянтина розписав мер курортного містечка Умберто Буратті.

Сам мер зізнається, що він був щасливий з’єднати серця двох закоханих.

“Не можу сказати більше, ніж ви вже знаєте, скажу тільки, що це одна з багатьох пар, яка від півночі Італії до Сицилії вирішила розписатися саме у нас. Вони провели канікули у нас, або ж точніше, тут у Версалі вони познайомилися”, – сказав Буратті.

Меладзе і Брежнєва не стали влаштовувати пишного святкування, але організували скромну церемонію, на якій були присутні лише близькі.

Після розпису молодята запросили своїх гостей на весільний обід в готельному комплексі Paradiso al Mare. До речі, Віра і Костянтин часті гості в Італії. Так, новоспечене подружжя бувають тут до п’яти разів на рік, зокрема у Версалі.

Чутки про те, що Брежнєва і Меладзе зустрічаються, ходять давно. Їх підтверджувала екс-дружина Меладзе Яна, а також спільні фото артистів, які потрапляли в Мережу.

Раніше повідомлялося, що слідче управління Київської обласної міліції завершило розслідування кримінального провадження за фактом ДТП за участю композитора імузичного продюсера Костянтина Меладзе і закрило його.

РЕКЛАМА: