“Онук вчинив ДТП, платіть гроші”: шахраї продовжують ошукувати прикарпатців

Це один із давно відомих способів телефонного шахрайства. Зловмисники діють за наступною схемою. Переважно у вечірній час телефонують до потенційної «жертви» та повідомляють, що у когось з її рідних виникли проблеми з правоохоронцями та що вони потрапили у поліцю.

Схожа ситуація трапилась із 89-річною жителькою Долинського району.  Потерпіла розповіла правоохоронцям, що 19 лютого на її домашній телефон зателефонував нібито  онук заявниці та сказав, що потрапив у ДТП.  Для уникнення відповідальності потрібні гроші, в сумі 12 тис. гривень, так би мовити «щоб вирішити проблему». Вислухавши, нібито розмову внука, старенька зібрала всі заощадження та  передала  невідомій особі, чоловікові, котрий підійшов до  її будинку.

Через деякий час пенсіонерка зателефонувала до сина  та розповіла про те, що  сталося. Приїхавши додому, він зрозумів, що  матір обшахрували, та одразу ж звернувся до правоохоронців за допомогою.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Працівники поліції проводять заходи зі встановлення місця перебування зловмисників та їх притягнення до кримінальної відповідальності. Проводиться досудове розслідування.

РЕКЛАМА:
загрузка...