Хлопець жорстоко знущався над подругою прямо на вулиці. І дивись, що зробили перехожі…(відео)

Сподіваємося, це відео різко знизить статистику побиття беззахисних жінок нікчемними негідниками і брудними покидьками.

Нелегко визнати, але на світі досі є негідники і покидьки, ганебні рід чоловічий і ніяк не бажають засвоїти елементарну аксіому: бити жінку —  позорище і слабачество. Проте вони забувають, що паралельно з ними існують такі явища, як народний гнів, самосуд і ефект бумеранга, передає Ukr.Media.

Вкрай обурливий випадок зняли камери спостереження на вулиці міста Уанкайо. Судячи з кадрів, події розвивалися наступним чином: громадянин (на вигляд пристойний костюм, краватка, черевики начищені) висмикує супутницю з таксі, хапає за руку і тягне за собою. Виглядає він порядком на взводі. В якийсь момент чоловік раптово розмахується і б’є подругу в обличчя, а потім тягне за собою по тротуару.

Бідна жінка, якій і до удару таке звернення явно не приносило ні найменшого задоволення, спробувала чинити опір і осів на асфальт, проте негідник не послабив хватку. Всі це помітили перехожі. І дивись, що сталося далі. Хочемо пояснити: чисто по-чоловічому ми чудово розуміємо почуття обуреного натовпу, але самосуд і відповідь насильством на насильство все-таки не метод, для покарання покидьків розумна природа придумала поліцію, суди та інші каральні органи.

РЕКЛАМА: