Стала відома доля няні, яка вдаpила 2-річного сина Ольги Фреймут

Няня, яка вдаpила дитину відомої української ведучої Ольги Фреймут, потрапить в “чорний список” і навряд чи зможе знайти роботу в Києві.

Про це передають “Вести” з посиланням на директора одного з VIP-агентств, які займаються підбором нянь для дітей українських зірок.

“У цьому випадку агентство, яке надало няню, має їй компенсувати всю суму, яку вона їм заплатила за весь цей час. Зазвичай няням такого рівня клієнтів, як Ольга, сплачується від однієї тисячі гривень на добу. Що стосується самої няні, то вона потрапить в “чорний список”, який формують агентства і обмінюються ним. в результаті вона навряд чи тепер знайде роботу в Києві”, – сказала директор агентства.

За її словами, оштрафувати няню можна тільки через суд, так як між нянею і клієнтом, як правило, ніякі контракти не підписуються.

“Що стосується покаpань дітей, які допустимі, то вони можуть бути лише в ігровій формі. Наприклад, якщо дитина не хоче їсти кашу або робити уроки, то няня може лише сказати йому, що не гратиме з ним в гру, яку він любить. У нас був один раз конфлікт, коли дитина сильно вкусила за палець кухарку, але вона стрималася від того, щоб якось відповісти йому. Після конфлікту вона за моєю рекомендацією лише поговорила з батьком дитини, який вже потім сам вжив заходів “, – розповіла директор агентства.

Нагадаємо, няня, яку звуть Марія Сенатор, дала ляпаса маленькому синові Фреймут Валерію. При цьому дитину вона вдарила як дорослу людину, не дивлячись на те, що хлопчикові немає ще й двох років.

РЕКЛАМА: