У ДТП розбилася відома рок-група, концерти скасовують: фото

Учасники радянської та російської рок-групи «Пікнік» госпіталізовані в результаті ДТП, що сталася у Володимирській області


Про це повідомила Олена Буняшина, директор Рязанської обласної філармонії, в якій повинен був відбутися концерт музикантів.

«Вони потрапили в аварію. Наскільки ми знаємо, трьох учасників групи разом з лідером госпіталізували. Концерт на сьогодні скасований», — розповіла Буняшина.

Аварія сталася в районі міста Гусь-Хрустальний. На своєму мікроавтобусі учасники рок-групи їхали на концерт в Рязань. Після аварії постраждалі змогли самі вибратися з машини. Незважаючи на те, що переломів у хлопців немає, їм потрібна була госпіталізація. У всіх учасників рок-групи серйозні удари, порізи по всьому тілу і садна.

Представник «Пікніка» Віктор Домбровський заявив, що музиканти отримали серйозні травми.

«Сталося ДТП, важке ДТП, причини поки не відомі. Автобус з музикантами потрапив у ДТП, зараз у них, за моєю інформацією, досить важкі травми», — підкреслив він.

Домбровський додав, що всі найближчі концерти групи скасовуються.

Пізніше стало відомо, що у барабанщика гурту перелом хребта.

В машині знаходилися Едмунд Шклярський, Станіслав Шклярський, Леонід Кірнос і Марат Корчемний, а також директор “Пікніка” Володимир Сафронов.

Група «Пікнік» сформувалася в 1978 році. У поточний складу колективу входять фронтмен Едмунд Шклярський, барабанщик Леонід Кірнос, бас-гітарист Марат Корчемний і клавішник Станіслав Шклярський. У дискографії «Пікніка» 22 студійних альбоми.

 

 

РЕКЛАМА: