Зі слабкими нервами краще не дивитися: скажена Савченко “вибухнула” у Верховній Раді

Зі слабкими нервами краще не дивитися: скажена Савченко “вибухнула” у Верховній Раді

У соцмережах поширюється ролик з нардепом Надією Савченко у Верховній Раді

На відео, яке розміщують користувачі у себе в Facebook, нардеп вся в чорному стоїть в порожній сесійній залі, а потім вигукує фразу “Ба-бах! Що, Вср*лися?”.

Судячи з усього творці ролика обігравали звинувачення, які висунув на адресу Савченко генпрокурор Луценко. Він заявив, що нардеп зі своїми соратниками планувала пострілами з мінометів обрушити купол Ради, а потім добити депутатів автоматними чергами.
Нагадаємо, раніше народний депутат Антон Геращенко повідомляв, що Савченко підозрюється в спробі організації збройного державного перевороту методом терору.

Напередодні парламент вже виключив Савченко з комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Рішення підтримали 261 нардеп при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Як повідомляла Politeka, у народного депутата Надії Савченко є ряд психологічних проблем, через які їй складно бути політиком.

Зокрема, Надією Савченко можна легко маніпулювати. Про це заявив психолог Валентин Кім. За його словами, сама Савченко є поганим маніпулятором, проте вона ідеальна жертва для маніпуляцій.

РЕКЛАМА: