Дівчинка вмирала – і тоді її няня прийняла рішення, від якого навіть я розридався

Неймовірна історія.

 

Ми розповімо про двадцятидворічну Кірстен Майлз — звичайну няню. Протягом декількох тижнів дівчина доглядала за трьома дітьми сім’ї Джорджа та Фарри Роско, інформує новину УкрМедіа.

Однак, коли життя їх дочки опинилося на волосині від смерті, Кірстен прийняла найсерйозніше рішення в своєму житті.

І це було рішення, за яке сім’я Роско буде завжди дякувати.

Кірстен Майлз — 22-річна студентка з Нью-Джерсі, якій просто потрібна була робота для фінансової підтримки навчання. Вона зв’язалася з сім’єю Роско через друга і відразу ж почала працювати на них.

Кірстен досить швидко налагодила міцний зв’язок з трьома дітьми пари, і особливо з їх молодшою дочкою Талією.

 

Але незабаром з’ясувалося, що у дев’ятимісячної дівчинки була рідкісна хвороба печінки.

Коли лікарі оголосили, що Талії потрібна нова печінка, Кірстен не вагаючись ні секунди, запропонувала віддати частину свого органу.

Джордж та Фарра Роско спочатку не були впевнені в цій ідеї. Вони пояснили Кірстен, наскільки ця справа серйозна. Віддати частину печінки — це не те ж саме, що здати кров. Це пов’язано з інвазивною хірургією, а значить, що є певні ризики.

 

Але Кірстен наполягла на своєму рішенні та подала заявку на донорство для Талії. Результати тестів показали, що Кірстен ідеально підходить для цієї процедури!

Джордж та Фарра Роско були надзвичайно вдячні Кірстен за її самовіддане рішення. У Кірстен не було ніяких жалів — вона і Талія відправилися в лікарню на 14-годинну операцію.

 

Спершу лікарі дали Кірстен анестезію і видалили частину її печінки, а потім відразу ж зробили пересадку для маленької Талії. Після успішної пересадки Кірстен залишилася в лікарні на п’ять днів, а Талія залишилася на дев’ять.

 

На щастя, Кірстен і Талія швидко відновилися, і сьогодні Талія — абсолютно оновлена дитина.

Навряд чи хтось може повірити, що нещодавно у неї була пересадка печінки. Тепер, як і будь-яка інша маленька дівчинка, вона бігає, грає їсть їсть, як ніколи раніше!

 

РЕКЛАМА: