“Сьогодні Іван Бубенчик буде звільнений”: Справа Героя України придбала несподіваний поворот

Сьогодні з Івана Бубенчика можуть бути зняті звинувачення і його звільнять від кримінального переслідування.

Про це повідомив на своїй сторінці в Фесбук редактор “Цензор.нет” Юрій Бутусов. За словами журналіста, він має інформацію про те, що з Івана Бубенчика знімуть звинувачення в умисному вбивстві “беркутівців” під час Революції Гідності в 2014 році.

Зараз проти Івана порушено кримінальну справу за статтею 115, про умисне вбивство у змові “. За цією статтею його можуть засудити, так як вона не входить до переліку закону про амністію. Але за словами Юрія Бутусова, прокуратура не зможе продовжувати розслідування саме по цій статті.

“Ніяких підстав висунути підозру Бубенчику по даній статті не було, адже він прийшов на Майдан законно, піддався там нападу правоохоронців і діяв в рамках необхідної оборони. Тому очікується, що проти Бубенчика буде винесено нова підозра”.

Єдиною ж статтею, за якою він може бути звинувачений за словами Юрія може виявитися 348, в якій йдеться про вбивство співробітників правоохоронних органів при виконанні.

Ця стаття якраз підпадає під амністію. Крім того, будь-які факти, які б дозволили зробити висновок, що саме Бубенчик зробив смертельні постріли на Майдані на даний момент не існує. Так що всі претензії до Народному Герою Івану Бубенчику сьогодні повинні бути зняті.

РЕКЛАМА: