Чому український гімнаст проміняв батьківщину на Росію

Уродженець Запоріжжя та колишній член збірної України зі спортивної гімнастики Олег Степко переконує, що поїхав виступати за інші країни (Азербайджан і Росію) не через гроші. За його словами, на це вплинув радше той факт на батьківщині у нього не було можливостей далі розвиватися.

Таку заяву він зробив у коментарі російській інформаційній агенції ТАСС.

Якби я залишився в Азербайджані або повернувся назад до України, то вже закінчив би зі спортом. Але я цього не хочу, в гімнастиці – вже 20 років і маю намір розвиватися далі. Але спорт – це спорт, з’явиться можливість потрапляти тут, то буду намагатися показувати результат, – зауважив гімнаст.

За словами спортсмена, він знає, що його переїзд до Росії викликав масу відгуків, серед яких є й чимало негативних.

Не потрібно абсолютно приймати на віру те, що зараз скрізь пишуть про мене, що я здобув третє громадянство, і так далі. Про свої справжні причини переходу я буду говорити тільки тоді, коли покажу за Росію якийсь результат. Ніхто не знає, чому я поїхав з України, що розлучився з хлопцями та федерацією без жодних конфліктів, – переконує Степко.

Водночас уродженець українського Запоріжжя підкреслює, що першою країною, виступати за яку він переїхав, був Азербайджан, а зробив він це не через гонитву за матеріальними благами.

Я розумів, що там можу розвиватися далі, і мені вдалося принести цій країні медаль чемпіонату світу. Потім у мене стався спад, який супроводжувався певними проблемами. Виникла неприємна для мене ситуація, і я вирішив тренуватися в Новосибірську, – додав екс-українець.

 

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...