Страшна помилка лікарів: Жінка 5 років лікувала алергію, поки з її носа не потекла мозкова рідина

У 2013 році жінка потрапила в аварію і отримала травму голови, після чого у неї почався нежить.

Кендра Джексон була впевнена, що причиною її постійного нежитю є сильна алергія. Принаймні, саме так сказали їй лікарі. Протягом багатьох років мешканка Небраски ходила по різним фахівцям в пошуках відповіді, що відбувається з її здоров’ям, повідомляє Fox News.

Чхання, кашель і постійне першіння в носі почалися незабаром після того, як Кендра потрапила в аварію в 2013 році. Жінка вдарилася головою об приладову панель. Це пояснило її хронічні головні болі, але не симптоми застуди.


Тільки в цьому році Кендра дізналася справжню причину, через що у неї був постійний нежить. Лікарі виявили у пацієнтки витік спинномозкової рідини, при цьому в день вона може досягати 240 мл.

“Скрізь, куди б я не пішла, мої кишені були набиті пачками серветок. Це був немов безперервний водоспад, який потім стікав по задній частині горла”

Команда лікарів прооперувала Кендру і використовувала її тканини в якості пробки, щоб запобігти витіканню. Після того як пройшла операція, самопочуття жінчині покращився і вперше за п’ять років вона змогла виспатися.

РЕКЛАМА: