“Всі внутрішні органи уражені”: Мережу підірвала історія українки з анорексією, яка бореться за своє життя кожен день

Анорексія не так часто з’являється на слуху, як ожиріння, однак це захворювання не менше (скоріше навіть більше) небезпечне.

Мережу сколихнула історія українки – Каті з Харкова, вага якої зараз становить всього 23 кілограми, пише в Facebook волонтер Діана Ставська. А причиною доведення себе до такого стану стала відмова в Центрі зайнятості.

Як відомо, зараз дівчині потрібна медична допомога. Згідно з коментарем Ставської, всі внутрішні органи вражені, при цьому дівчина жадає жити і намагається харчуватися самостійно (при подібних діагнозах харчування зазвичай відбувається через зонд).

Харків’янка Наталія Дем’яненко в коментарях пояснила причину хвороби Каті. За її словами, дівчина закінчила університет, отримала диплом спеціаліста міжнародних економічних відносин і хотіла знайти роботу, але безуспішно. У Центрі зайнятості, їй сказали, що такі фахівці в Україні нікому не потрібні і даром, запропонувавши працювати прибиральницею.

“З цього моменту вона повністю розчарувалася в житті і пішла замкнулася, перестала шукати роботу, спілкуватися з людьми, перестала приймати їжу. Не кожен спокійно може усвідомити той факт, що витративши масу зусиль, часу на навчання, побудувавши масу планів, твої мрії в одну мить розвіються, так як ти нікому не потрібен ні як фахівець, ні як громадянин своєї країни”, – написала Дем’яненко.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...