“А після сидів і пив чай”: Школяр жорстоко розправився зі своєю сім’єю, а тіла сховав у підвалі

Страшна трагедія сталася 6 травня о Конаковском районі Тверської області. 14-річний школяр Антон (ім’я хлопчика і його сестри змінені) жорстоко вбив свою прийомну матір і бабусю, а тіла заховав у підвалі.

Про вбивство стало відомо тільки вчора ввечері. Колишній чоловік загиблої повідомив в поліцію, що Ірина, його колишня дружина, і теща кілька днів не виходять на зв’язок. Приїхавши на місце співробітники правоохоронних органів знайшли в підвалі будинку на Луговий вулиці тіла двох загиблих жінок. Сам Антон спокійно сидів удома і пив чай. Як тільки що з’ясувалося, разом з ним в будинку знаходилася і його старша сестра Алла. Чи брала вона якусь участь у вбивстві поки невідомо.


Слідчі органи вже встановили, що перше вбивство Антон зробив вранці 6 травня. Підліток накинувся на бабусю з сокирою і завдав їй кілька ударів в голову. Добив ножем. Жінка від отриманих травм померла на місці. Її тіло Антон сховав у підвал. Ближче до вечора з роботи повернулася прийомна мати Антона з сестрою хлопчика. З Іриною він розправився тим же способом, що і з бабусею, але сестру пощадив.

Антон і Алла вчилися в одному класі, в 9 «Б» місцевої школи. Для педагогів жахливий вчинок учня став шоком, а мотиви залишаються загадкою.

– Це просто як грім серед ясного неба. Мати їх дуже любила. Постійно водила на якісь гуртки, до репетиторів. Привчала до праці. Навіть забирала з уроків для того, щоб хлопці попрацювали в її магазині. Антон завжди говорив, що до матері ставиться з великою повагою. Періодично у хлопчика були конфлікти з сестрою, але у кого їх не буває?

Антона і Аллу усиновили одночасно, хлопчикові було два роки, сестра його на рік старше, їй відповідно виповнилося на той момент три роки. Як розповіли в школі, спочатку Ірина та її чоловік хотіли усиновити тільки хлопчика, але потім дітей вирішили не розділяти. Про те, що вони прийомні, Антон і Алла дізналися тільки рік тому.

РЕКЛАМА: