“Там знаходилося 33 дитини”: В Україні спалили ще один табір ромів

Поблизу Тернополя невідомі напали і підпалили ромський табір.

Про стрілянину і побиття в поліцію повідомили 22 травня, близько 22:00. Зі слів заявниці, до них увірвалася група невідомих, приблизно 15 молодиків, які стріляли, кричали і намагалися їх побити. Врятувалися постраждалі від нападників втечею.

“Потерпілі – представники циганської національності. Вони жили в наметах під Тернополем, навпроти цукрового заводу в селищі Велика Березовиця. В таборі жили як дорослі, так і діти. На момент нападу там перебувало семеро дорослих і 33 дитини. До обласного центру вони приїхали із Закарпаття. На життя заробляли збиранням та здачею металобрухту”, – повідомляють у поліції.

Постраждалі стверджують, що вони на багатті готували вечерю, коли прибігли невідомі і пролунали звуки, схожі на постріли. Роми втекли в ліс Під час бійки загорілися намети.

Серед головних версій, що розглядаються поліцією – це конфлікт між місцевим населенням і ромами, оскільки раніше надходили скарги на негативну поведінку ромської громади в цій місцевості.

На пошуки зловмисників виїжджали поліцейські. За півтора кілометри від місця події правоохоронці зупинили групу осіб і запросили їх до Тернопільського відділення поліції. З місця вилучили гільзи, імовірно від пневматичної зброї.

Поліцейські опитують людей. За медичною допомогою ніхто не звертався. Відкрито досудове розслідування (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї або іншого предметів, пристосованих для нанесення тілесних ушкоджень).

РЕКЛАМА: