Франківська поліція з мигалками підвезла школярку на ЗНО

24 травня на Прикарпатті майже 44 тисячі старшокласників та студентів складають ЗНО з української мови і літератури.Сьогодні основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року продовжується обов’язковим для усіх випускників та абітурієнтів тестуванням з української мови і літератури, інформує Курс.

Для участі у тестуванні на Івано-Франківщині, повідомили в Регіональному центрі оцінювання якості овіти, зареєструвалися 43 тисячі 760 учасників. Проведення тесту розпочалося об 11 годині.

В Івано-Франківську початок ЗНО не обійшовся без інциденту. Випускниця переплутала пункти тестування і приїхала складати незалежне оцінювання в ніший район міста. Дістатися до свого пункту ЗНО вона вже не встигала. І розплакалася.

Дівчину виручили поліцейські, які чергували на пункті тестування. Щоби вона встигла на ЗНО, посадили в поліцейську машину і з мигалками домчали на місце. А там пояснили ситуацію. Випускниця зайшла в аудиторію в останні хвилини і наразі складає ЗНО.

Нагадаємо, тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури складається із завдань трьох форм. Загальна кількість завдань тесту – 58, на їх виконання учасникам відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-33 частини “Українська мова” та №58 частини “Власне висловлення” буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

РЕКЛАМА: