На Франківщині виявили порушення санітарно-гігієнічних вимог у 12 оздоровчих закладах

При підготовці до оздоровчого сезону 2018 року районними (міськими) управліннями (відділами) Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області організована робота щодо контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог в закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

Спеціалістів Держпродспоживслужби було включено до складу робочої групи обласної державної адміністрації, створеної з метою перевірки готовності до роботи закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інформують в обласному ГУ Держспоживслужби, пише Фіртка.

Робоча група працювала з 15 по 23 травня 2018 року. За результатами проведеного моніторингу, 25 травня відбулося засідання оперативного регіонального штабу з координації проведення оздоровчої кампанії області 2018 року за участю керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Станом на 25.05.2018 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено 73 обстеження, під час яких виявлено порушення вимог санітарного законодавства у 12-ти закладах.

За ініціативою Держпродспоживслужби проведено 14 семінарів, нарад з питань дотримання санітарного законодавства з керівниками, медичними працівниками та працівниками харчоблоків закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

З початку червня розпочинають роботу 14 позаміських оздоровчих закладів, в тому числі 5 – санаторного типу («Дружба» с.Новоселиця Долинського району, «Сокіл» с.Сокіл Галицького району, «Верховина» с.Верховина, «Карпатські зорі» м.Косів, «Перлина Карпат» с.Вигодівка Долинського району) та 1 Дитячий центр «Артек «Буковель-Карпати».

Пришкільні табори з денним перебуванням організовано у 112 загальноосвітніх навчальних закладах.

Керівникам районних, міських відділів освіти, ОТГ та керівникам оздоровчих закладів направлено інформаційні листи про дотримання вимог санітарного законодавства під час літнього відпочинку та оздоровлення, а також надано практичні рекомендації при обстеженнях.

Держпродспоживслужбою області проведено моніторингові дослідження якості питної води до початку роботи закладів.

В подальшому лабораторний контроль якості питної води та харчування дітей буде проводитись протягом всього оздоровчого сезону. Окрім того, на особливому контролі Держпродспоживслужби є профілактика харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій у дитячих оздоровчих закладах.

РЕКЛАМА: