В Івано-Франківську збірна України з волейболу перемогла Туреччину

В Івано-Франківську провели свій заключний матч в «Золотий Євролізі» чоловіки-волейболісти збірної України.

Вони зустрілись з командою Туреччини. Ще до гри гості практично забезпечили собі перше місце в групі і путівку до фінального етапу турніру. А для того, щоб збірна Нідерландів не наздогнала їх за набраними очками, турецьким гравцям треба було завоювати хоча б ще одне очко. Перші три сети пройшли в дуже наполегливій і напруженій боротьбі, причому переможець визначався у кінцівці. Так, першу партію виграли українці 31:29, а другу і третю з однаковим рахунком 25:23 взяла збірна Туреччини, інформує Sport Ua.

Таким чином, виконавши завдання-мінімум, турецька команда вийшла на четвертий сет вже в ранзі переможця групи і до середини партії мала перевагу в шість очок 12: 6. Але потім чи то гості розслабилися, то наші хлопці додали, але ситуація на майданчику кардинально змінилася і підопічні Угіс Крастіньш зуміли не тільки дістати суперників 12:12, а вийти вперед 18:13. Далі вже господарів поля було не зупинити і вони виграли партію 25:19. В скороченому п’ятому сеті збірна України спочатку повела 5: 2, але вже незабаром рахунок став рівним 5: 5. Далі суперники йшли нарівні до рахунку 8: 8, після чого наші волейболісти знову вийшли вперед 10: 8, 12: 9 і в підсумку 15:11.