“Мені неприємно порівняння із Савченко”: Сестра Сенцова оцінила ймовірність появи її брата в політиці (відео)

Наталія Каплан вважає, що якби Сенцов повернувся в Україну, він в першу чергу присвятив би себе своїм дітям.

Український політв’язень Олег Сенцов, який продовжує голодування з вимогою звільнити всіх інших українців в російських в’язницях, в разі звільнення навряд чи піде в політику. Про це “Апострофу” розповіла його сестра, Наталя Каплан, передають Патріоти України.

Вона вважає, що якби Сенцов повернувся в Україну, він в першу чергу присвятив би себе своїм дітям. “Спочатку йому, звичайно, треба відновити здоров’я, а потім, я впевнена, він закрився би і поїхав кудись із дітьми. Потім почав би знімати фільми і паралельно, звичайно, він би займався справами політв’язнів, але це було б скоріше у формі творчості або якихось виступів”, – говорить Каплан.

Також сестра політв’язня заявила, що Сенцов точно не піде в політику. “Ручаюся за нього. І мені дуже дивне завжди порівняння з Надією Савченко. Взагалі-то, вона не єдиний політв’язень, який вийшов з російських в’язниць, чому Олега постійно з нею порівнюють? Це неприємно і трохи дивно. Чому не з Юрієм Яценком, чому не з Солошенком, чому не з іншими в’язнями? Треба розуміти, що Надія Савченко не єдина, хто вийшов. Я не можу сказати, що інші поводяться стосовно української влади так само”, – зазначила вона.

РЕКЛАМА: