“Викинув із салону непритомну дівчину і…”: Нелюдський вчинок водія маршрутки приголомшив українців

У херсонській маршрутці сталася досить неприємна ситуація. Відомо, що водій викинув із салону маршрутки непритомну дівчину і залишив її просто на вулиці.


Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ.

Так, у п’ятницю, 8 червня, близько 8:45 у херсонській маршрутці №46 дівчина, якій на вигляд було близько 16 років, впала без свідомості.

“Пасажири почали кричати водієві, щоб він зупинився, говорили про те, що потрібно викликати “швидку допомогу”. Той зупинився, зайшов в салон. Дівчина до того часу трохи очухалася. Примовляючи: “Виносимо і далі робіть що хочете”, водій вивів її з автобуса і посадив на лавку. Маршрутка поїхала далі”, – пишуть журналісти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в одній з київських маршруток проїхався пасажир, який явно переплутав не просто міста, а й країни. Чоловік, розмовляючи по телефону, нікого не соромлячись радив співрозмовнику “бити хохлів”. Про дивну історію на своїй сторінці в Facebook пише волонтер Юлія Зубарова і для наочності публікує фото народного героя.

“Ти як, у Донецьку? Придурки стріляють? Заткнули їх? Бийте хохлов, крошіть! Під’їжджаю до голубятника, до жидівської столиці. Ну нічого, скоро ми тут будемо”, – пообіцяв пасажир, на жаль, невидимому співрозмовникові.

Волонтер зазначила, що пасажири намагалися взагалі не реагувати на заяви чоловіка.

“Мовчали всі! Тільки озиралися. Було повно чоловіків і тільки одна жінка, коли виходила, сказала: “Ви думайте добре, де говорити і що”, – написала Зубарова і додала пасажир сів на маршрутку на станції Миронівка.

У коментарях під публікацією користувачі вибухнули обуреними відгуками.

РЕКЛАМА: