Приїхали відпочити: Подробиці трагічної загибелі франківця, що врятував з Дністра троє дітей

Вчора, 13 червня в селі Михайльче Городенківського району стався нещасний випадок. 31-річний франківець кинувся у воду рятувати трьох дітей і потонув.

За цим нещасним випадком буде зареєстрована стаття 115 ККУ з позначкою “Нещасний випадок”.

“Дві сім’ї з Івано-Франківська поїхали на відпочинок у Михальче. Там на березі річки розклали палатки. Поки вони відпочивали, троє десятирічних дітей купалися у воді. Двоє дітей були його, третя – друзів. Він побачив, що дітей затягує вода і кинувся рятувати. У воді чоловік направив дітей до берега і передав жінці, а його в той момент забрала вода”, – повідомила прес-офіцер ГУ НП в області Мирослава Белдик.

У поліції припускають, що причиною нещасною випадку став різкий підйом води через дощ.

До проведення пошукових робіт в район пошуку направлено 4 чоловік, 1 човен, відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області та додатково два водолази Івано-Франківської рятувально-водолазної станції.

В обласному управлінні ДСНС повідомили, що водолази досі обстежують річку. Станом на 11.30 год. тіло чоловіка ще не знайшли. Кажуть, що пошуки ускладнює підняття рівня води через дощі у горах.

Раніше йшлося про те, що на Дністрі тривають пошуки чоловіка, який врятував трьох дітей.

РЕКЛАМА: