Прикарпатська дизайнерка презентувала свою колекцію вишиванок у Барселоні (фоторепортаж)

Коломиянка Ірина Гладуняк стала однією із дев’яти дизайнерок з України, які представили свої колекції вишиванок на Міжнародному арт-фестивалі “Вишиванка як код нації”, який відбувся 14 червня за підтримки Генерального консульства України в Іспанії та Міністерства культури України.

У створенні колекції використали яскраві кольори натурального льону в поєднанні з сучасними лекалами, пише Дзеркало медіа.

Родзинкою виходу моделей були капелюшки і сумки ручної роботи, які підкреслили стиль вишиванок і додали іспанського присмаку. Все це – одяг романтичної та впевненої дівчини, яка любить життя.

“Це було справжнє свято української й іспанської культури, традицій, позитивних емоцій високого європейського рівня”, – ділиться Ірина.

До проведення заходу долучилися: Генеральна консулка України в Барселоні Оксана Драмарецька; керівниця секретаріату товариства “Україна-Світ” Алла Кендзера; директорка Української Асоціації “Джерело” Ольга Дзюбан; постановник, ведучий, засновник Міжнародної модельної академії Hernando Herrera; cпівзасновниця Міжнародної платформи “SMA Ukraine” Людмила Скитенко та Народний артист України Олег Кульчицький.

 

РЕКЛАМА: