“Ґвалтував прямо в спортзалі…”: Дитячий тренер протягом року по-звірячому знущався над 12-річною дівчинкою

“Ґвалтував прямо в спортзалі…”: Дитячий тренер протягом року по-звірячому знущався над 12-річною дівчинкою.

У Москві затриманий дитячий тренер з баскетболу, якого підозрюють в неодноразовому згвалтуванні 12-річної школярки. Зловмисник, знаючи про вік дитини, протягом року здійснював насильницькі дії щодо неї.

У столиці затримали місцевого жителя, тренера з баскетболу, який протягом року розбещував свою підопічну – 12-річну дівчинку. При цьому слідчі встановили, що зловмисник був обізнаний у віці дитини.

Про злочин 32-річного педофіла стало відомо, коли потерпіла дитина розповіла про все батькам. Мати потерпілої звернулася в правоохоронні органи, а в поліції ініціювали перевірку інциденту. За її підсумками силовики знайшли підстави для підозри тренера з баскетболу та затримали чоловіка.

Правоохоронці підозрюють, що 32-річний співробітник спортшколи ґвалтував на підопічну протягом цілого року – з листопада 2016 року по жовтень 2017 го.

– Він у тренерській кімнаті спортзалу на вулиці Трубної неодноразово здійснював дії сексуального характеру з дівчинкою 2004 року народження, – пояснив співрозмовник агентства.

В даний час розслідування події триває. Чи визнає затриманий свою вину, поки не уточнюється. Про стан потерпілої дівчинки, і чи потребує вона допомоги психологів, теж інформації поки немає.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...