Жінка була “зламана навпіл”: Відомий бізнесмен на смерть збив дружину КВНщика

За словами очевидців, жінка була “зламана навпіл”, а зневірений чоловік ледь не влаштував самосуд над винуватцем страшної трагедії, передає Корупція.Інфо

У Туапсе місцевий бізнесмен на позашляховику Mitsubishi на смерть збив жінку з коляскою прямо на пішохідному переході. На щастя, маленька дитина не постраждала, оскільки в цей момент знаходився на руках у батька – гравця команди КВН “Іркутськ-350” Єгора Кирильчика.

За словами перехожих, жінка була “зламана навпіл”. Бачачи муки подружжя, Єгор Кирильчик мало не влаштував самосуд над винуватцем ДТП. Перехожі кричали чоловікові: “Убий його!” Відзначається, що кавеенщик навіть розбив скло машини, але винуватця врятували прибулі на місце події правоохоронці. В очікуванні лікарів Кирильчик в розпачі кричав: “Тварина!”

Як стало відомо ряду видань, водій позашляховика – співвласник місцевого рекламного агентства “Лік” Сергій Лебедєв – був п’яний, однак офіційного підтвердження ця версія поки не отримала. Очевидці кажуть, що чорний позашляховик в місті добре знали, оскільки чоловік часто порушував правила. А його захисники стверджують, що бізнесмен просто міг заснути за кермом після нічної зміни на роботі.

За словами місцевих жителів, цей пішохідний перехід вже давно називають “дорогою смерті” через кількість аварій, які тут відбуваються.

РЕКЛАМА: