Ціни на новобудови в Івано-Франківську зростуть на 20%

Ринок первинної нерухомості дорожчає. До кінця 2018 року експерти прогнозують збільшення ціни на 20%.
Незважаючи на економічні фактори, купівля житла завжди була актуальною для населення. Адже нерухомість залишається найбезпечнішим інструментом збереження коштів, пояснює Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Якщо вторинне житло має тенденцію до знецінення, його вартість залежить від якості ремонту, стану будинку та інфраструктури, то з первинною все інакше. Збільшення цін на будматеріали, енергоносії та оплату праці, а також коливання курсу іноземної валюти відчутно впливає на загальну вартість квадратного метра.

Останні дослідження ринку свідчать про активне зацікавлення покупців новобудовами на околицях Івано-Франківська. Перевагами тут є помірна ціна та екологічність. Франківці готові миритися з віддаленістю від центру за умови розвиненої інфраструктури та благоустрою прибудинкової території. Важливим чинником також є наявність хорошої транспортної розв’язки.

Активними покупцями нерухомості на сьогодні є люди, які планують отримувати пасивний дохід від купленого помешкання. Ті, хто хоче здавати житло в оренду, розуміють, що більший попит матиме саме новобудова, та й ціни на оренду мають тенденцію до зростання, незважаючи на сезонність. Якщо осінній період характеризується «турбулентністю» цін на житло, то в наступні місяці ситуація стабілізується, спостерігатиметься плавне зростання вартості без різких стрибків.

Зростання ціни стосується насамперед новозбудованої нерухомості, а житло, що знаходиться на стадії будівництва, можна придбати дешевше та на вигідних умовах розтермінування.

Купити квартиру в Івано-Франківську за доступною ціною можна у житлових комплексах «Паркова Алея» та «Комфорт Парк» від будівельної компанії «Благо», що розмістилися у мальовничих мікрорайонах міста. Житлові комплекси побудовані за сучасними європейськими стандартами та оснащені усіма благами цивілізації. Близькість до розвиненої транспортної артерії дозволить зручно дістатися до центру міста за доволі короткий час.

РЕКЛАМА: