У Львові водій маршрутки вигнав з салону сироту

Сьогодні зранку водій маршрутки № 39 вигнав з автобуса дівчину-сироту, хоч та й мала документи для безкоштовного проїзду. Про це на сторінці Гарячої лінії міста у Facebook повідомила мешканка Львова, що стала свідком інциденту.

Мерія повідомила, що управління транспорту скерувало лист до ТзОВ «Фіакр Львів» щодо інциденту з водієм автобусного маршруту № 39.

«Ми скерували запит приватному перевізнику ТзОВ „Фіакр Львів“ щодо інформації, яку прочитали в ЗМІ, про те що водій маршруту № 39 вигнав з автобуса дівчину-сироту. Просимо перевізника з’ясувати деталі події, отримати пояснення у водія, та в разі провини водія, притягти його до відповідальності», — повідомив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

Нагадаємо, нещодавно у місті вже був подібний інцидент.

Водій нахабно вигнав дитину з маршрутки, мотивуючи це тим, що в неї було недійсне посвідчення на безплатний проїзд. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів батько хлопчика, Андрій Квасниця.

За його словами, інцидент стався на маршруті 133 (Львів-Ковирі).

“Люди бережіть своїх дітей від горе-водіїв! Водій маршутного таксі номер 133 (Львів-Ковирі) висадив неповнолітнього сина, звинувачуючи у тому, що недійсне його посвідчення багатодітної сім’ї (яким користується уже два роки)”, – розповів батько дитини.

РЕКЛАМА: