У Франківську псевдоподатківець хотів безкоштовно отримати акумулятор

5 липня невідомий громадянин, який назвався працівником Державної фіскальної служби, вчинив спробу шахрайських дій стосовно працівників одного із автомагазинів Івано-Франківська. 

Про це інформує відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області.

Встановлено, що шахрай зайшов в автомагазин та повідомив його працівнику, що він діє за дорученням керівника Головного Управління ДФС в Івано-Франківській області, і йому потрібно безкоштовно отримати акумулятор для службових потреб. Також псевдоподатківець вказав на попередню домовленість між керівником магазину та начальником ГУ ДФС про отримання товару.

Запідозривши в діях невідомого шахрайські наміри, керівник магазину повідомив фіскальну службу області. Виїхавши на місце події, працівники внутрішньої безпеки органів ДФС області провели перевірочні заходи по даному факту та отримали пояснення від керівника та працівника магазину, а також викликали на місце події працівників поліції.

Шахрая доставили в Івано-Франківський відділ поліції ГУНП в Івано-Франківській області для встановлення особи та з’ясування обставин події по суті. На даний час проводиться перевірка.

РЕКЛАМА:
загрузка...