На Прикарпатті чоловік у стані наркотичного сп’яніння ножем порізав молодика біля нічного клубу

На розгляд до Долинського районного суду від Калуської місцевої прокуратури надійшов обвинувальний акт про вчинення злочинів, передбачених ч.4 ст. 296, ч.1ст.121 КК України.

Підчас досудового розслідування встановлено, що 28-річний житель міста Долини 07 травня 2018 року близько 05.00 год., перебував біля нічного клубу «Нью-Йорк», що в місті Долині, по вулиці Обліски, 117 Г, де в той самий час також знаходився і 22-річний потерпілий, з яким у обвинуваченого виник словесний конфлікт. Під час конфлікту обвинувачений, усвідомлюючи факт перебування у громадському місці, у присутності сторонніх осіб, з хуліганських спонукань, виражався нецензурною лексикою, без будь-якої причини та з використанням малозначного приводу підійшов до потерпілого та проявляючи особливу зухвалість наніс останньому удар в обличчя, внаслідок чого між ними виникло фізичне протистояння, що призвело до падіння потерпілого на землю. Після цього обвинувачений, з метою приниження гідності потерпілого, із особливою зухвалістю, діставши із кишені ніж, усвідомлюючи, що факт його використання створює реальну загрозу для життя та здоров’я потерпілого, наніс потерпілому декілька ударів в різні ділянки тіла, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді множинних ножових поранень голови, тулуба, нижніх кінцівок, проникаючого поранення грудної клітки, з яким останній був доставлений в Долинську ЦРЛ.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ст.ст. ч.4 ст. 296, ч.1ст.121 КК (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень; умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння). Також примітним у цій справі є те, що злочини вчиненні обвинуваченим у стані, викликаному вживанням наркотичних засобів, що у даному випадку є обставино, яка обтяжує покарання.

Кримінальне провадження розглядає суддя Тураш В.А. У підготовчому судовому засіданні обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів, а судовий розгляд призначено на 13.08.2018 року в 11.00 год. в приміщенні Долинського районного суду Івано-Франківської області.

РЕКЛАМА:
загрузка...