“Стверджував, що нічого не пам’ятає”: Горе-батько живцем поховав свою 5-місячну дитину

“Стверджував, що нічого не пам’ятає”: Горе-батько живцем поховав свою 5-місячну дитину.

32-річний чоловік був під дією наркотиків і не пам’ятав, де саме був захований малюк.

Френсіс Кроулі був заарештований після того, як поховав свого 5-місячної дитини під купою палиць і сміття біля гарячих джерел Лоло Хот Спрінгс, США.

Спочатку поліція прибула на виклик на прохання місцевих жителів, які звернули увагу на дивну поведінку 32-річного чоловіка. Він погрожував оточуючим і стверджував, що у нього з собою пістолет, повідомляє People.

Коли офіцери прибули, Френсіс вже зник, а дитини, за яким він повинен був доглядати, не бачили вже протягом декількох годин. Незабаром чоловік повернувся в місто і був заарештований. В ході допиту з’ясувалося, що він був під дією наркотиків, тому поки був марний для поліцейських.

Френсіс розповів, що, по всій видимості, поховав дитини десь в горах, куди відразу ж була відправлена ​​пошукова група. Протягом шести годин рятувальники шукали малюка, поки близько другої години ночі не почули його тихий плач. Немовля лежав в брудних підгузниках обличчям вниз під купою сміття. У такому стані він пробув як мінімум дев’ять годин. Його терміново доставили в місцеву лікарню, зараз його життю нічого не загрожує.

РЕКЛАМА:
загрузка...