Красуня з пишним бюcтoм: Кароль опублікувала архівне фото із студентських років

Українська співачка Тіна Кароль, яка презентувала іменні стікери у додатку Viber, опублікувала у фан-групі в Instagram архівне фото, пише ТСН.

На знімку артистка зображена у юному віці: із зібраним у хвіст волоссям і в чорній обтислій водолазці, яка підкреслила її пишний бюcт. У підписі до світлини вона зазначила, що у студентські роки у неї була криза – вона переставала співати та вчитися.

“У моєму житті, в студентські роки, була криза… я перестала співати і займатися музикою. Я не могла продовжувати вчитися… повний ступор. Причина?

Все просто… я не знала навіщо і для чого. Начебто банально, але саме відповіді на ці питання ведуть вас до мети і до успіху. Прислухайся до себе! І… пам’ятаєте ці слова?))))) Почуй себе, пізнай себе – ти всесвіт!” – написала під знімком Кароль.

«В моей жизни, в студенческие годы, был кризис… я перестала петь и заниматься музыкой. Я не могла продолжать учиться… полный ступор. Причина? Все просто… я не знала зачем и для чего. Вроде банально, но именно ответы на эти вопросы ведут вас к цели и к успеху. Прислушайся к себе! Ии… помните эти слова?))))) Услышь себя, познай себя — ты вселенная!)» —Тина Кароль💋 #тинакароль @tina_karol

A post shared by Тина Кароль (@tinakarol_fantina) on

 

РЕКЛАМА: