На Закарпатті підприємця оштрафували на 21 млн гривень за 186 неоформлених працівників

У Закарпатській області Співробітники Держпраці після перевірки оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) оштрафували підприємця на 2,1 млн гривень за 186 неоформлених водіїв.
Про це повідомляється на сайті Державної фіскальної служби Закарпаття.

«Під час перевірки із застосуванням інформаційних баз даних, СМR, податкових розрахунків і наданих підприємцем документів, встановлено, що за період з 1 липня 2015 по 30 червня 2018 року наймані працівники здійснювали міжнародні перевезення без належного оформлення праці», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що була проведена позапланова перевірка перевізника на підставі «отриманої податкової інформації». Її результати направили до обласного управління Держпраці, яке і оштрафувало перевізника на 21 млн гривень.

Також в ДФС повідомили, що з метою легалізації виплати заробітної плати, в Закарпатській області було створено робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на засіданнях якої на постійній основі обговорюються проблемні питання щодо детінізації доходів населення.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...