Франківчанка виграла у Всеукраїнському конкурсі “Найкращий молодий бібліотекар” (ФОТО)

Влітку молодіжна секція УБА запропонувала молодим бібліотекарям розкрити свою індивідуальність, неординарність та харизму у фотоконкурсі за темою «Будь собою» – 2018.
Про це пише в мережі Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

На конкурс надіслали 73 оригінальні, неординарні, вражаючі, а інколи навіть шокуючі фотографії. Протягом чотирьох місяців користувачі Facebook віддали 5736 голосів за найцікавіші фотографії та найулюбленіших учасників.

За результатами відкритого голосування, переможцями цьогорічного конкурсу стали:
1 місце: Шовкопляс Христина (Івано-Франківськ) – 289 голосів
2 місце: Зуєва Євгенія – 227 голосів
3 місце: Сухоребська Катерина – 216 голосів

Кращі фотороботи будуть розміщені у фотобанку бібліотечних фотографій МС УБА та використані для макета календаря на 2019 рік, створення листівок-мотиваторів, публікацій у ЗМІ з метою підвищення престижу бібліотечної професії та стимулювання професійного і творчого зростання бібліотечної спільноти.
12 фотографій, що увійдуть до макету календаря на 2019 рік буде оголошено пізніше.

“Друзі, щиро дякую всім, хто мене підтримав у фотоконкурсі серед молодих бібліотекарів України і голосував. Ваша підтримка принесла мені перемогу. Це мій перший досвід участі у такому конкурсі і відразу перемога. Мені дуже приємно. Дякую автору світлини Hrystyna Kostetska, це наша спільна перемога. Дякую всім і кожному зокрема за підтримку “, – написала Христина після перемоги на своїй сторінці в мережі.

РЕКЛАМА: