Що в жодному разі не можна зберігати вдома: 8 речей, які приносять біди і нещастя

Є речі, які притягують негативну енергію немов магніт тому здавалося б, звичні предмети, можуть бути причиною поганого самопочуття, настрою та постійних невдач. Важливо вчасно позбутися від негативних речей, щоб вони не зруйнували ваше життя.

Розбиті дзеркала. Розбите дзеркало є предметом, який ні в якому разі не можна тримати в будинку. І так вважають не тільки фахівці з фен-шуй, екстpaсенси і фахівці з біоенергетики вважають, що розбите дзеркало притягує біду, воно спoтвoрює позитивну енергію і перетворює її в негативну.

Якщо дзеркало розбилося, негайно викиньте його, не тримайте такі речі в будинку, ні на дачі, ні де-небудь ще, краще обійтися зовсім без зеркала. Особливо нeбeзпечно, коли пошкоджене дзеркало висить над вхідними дверима, тому не спокушайте долю і вчасно позбавляйтеся від нeбeзпечних речей в своєму будинку.

Битий посуд. Битий посуд, так само як і розбиті дзеркала, несе негатив і відбирає удачу. У навчаннях фен-шуй дуже важливе місце приділяється кухні і посудy, якщо користуватися битими тарілками, кожен день пити з надщербленної чашки, можна попрощатися зі сприятливою домашньою атмосферою, удачею і везінням. Позбавляйтеся від таких предметів негайно і відразу виносьте сміття, не залишайте надовго осколки і битий посуд в своєму будинку. Як говорить китайське прислів’я: “Тріщина в посуді – тріщина у всьому”.

Старе взуття. Це стосується старого зношеного взуття, з помітними дефектами, яке зберігається у вашому домі “на всякий випадок”, роками. Особливо небезпечні старі домашні тапочки, порвані і стоптані, вони здатні накопичувати і транслювати у ваш будинок негативну енергетику. Не бійтеся викидати зайве, непотрібне і старе, звільняйте місце для нових речей, щоб позитивна енергія циркулювала по всій квартирі.

Читайте також  В триповерховій хаті не завжди більше щастя, ніж в двокімнатній квартирі

Скупчення непридатного для користування мотлоху може спричинити проблеми в сімейному житті, постійними конфліктами і сварками і навіть проблемами зі здоров’ям. Позбавтеся від непотрібного старого взуття і ви помітите, наскільки легше вам стане думати і дихати.

Зламана техніка. Розбитій або зламаній техніці і гаджетам не місце в будинку. Особливо небезпечні в цьому питанні телевізори, вони є своєрідним енергетичним порталом, але поки він працює, весь негатив залишається всередині. Коли якийсь предмет перестає працювати, всю накопичену негативну енергію він починає транслювати в зовнішній світ.

Порожні пляшки і папір. Папір і скло – прекрасні провідники для негативної енергії, вони притягують його з неймовірною силою. Старі газети і журнали, які роками лежать на полиці – віднімають вашу життєву силу і позбавляють енергії. Такі речі не можна зберігати не тільки в місці, де ви їсте і спите, а навіть в сараї, тому краще їх спалити і більше не накопичувати в будинку такі небезпечні речі.

Засоби для прибирання. Ви зараз здивуєтеся, але старий віник, зламана швабра або занадто брудна ганчірка для прибирання несе в будинок негатив і може бути джерелом проблем в різних сферах вашого життя, в тому числі і матеріальній. Такі речі немов магніт притягують всю негативну енергію, тому не скупіться на нові засоби для прибирання, в будинку все повинно бути злагоджено і гармонійно, це стосується навіть дрібних побутових моментів.

Речі помepлих людей. Іноді, після смepті близької людини, хочеться зберегти якісь речі в пам’ять про неї, але робити цього не варто. Речі пoмepлого потрібно або викинути, або продати, або роздати, в іншому будинку вони не будуть нести негативної енергії. Такі речі віднімають життєву силу і несуть негативну енергію, тому ці речі не повинні належати місцю, в якому раніше жила людина.

Читайте також  Маловідомі обряди на Святвечір які за повір’ям, мали забезпечити щастя, мир та багатство усій родині

В’юнкі рослини. В’юнкі рослини дуже небезпечні, вони здатні плутати думки, спотворювати сприйняття і світовідчуття людини, поряд з такими рослинами людина не може зосередитися, її постійно щось відволікає, їй складно займатися інтелектуальною роботою. Це постійне джерело сумнівів і негативних думок, тому краще не тримати у себе в будинку такі рослини.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...