Команда ізраїльських журналістів відзніме промо-ролик про Івано-Франківськ

16 травня в Івано-Франківську відбулася зустріч міської влади з офіційною делегацією фахівців в галузі засобів масової інформації з Ізраїлю. На зустрічі були присутні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, його заступник з економічних питань Богдан Білик та секретар міської ради Оксана Савчук.

3814146

Це має стати першим кроком у налагоджені співпраці між Ізраїлем та Івано-Франківськом – команда ізраїльських журналістів відзніме промо-ролик для туристичної та інвестиційної реклами Івано-Франківська.

«Я дуже радий вітати у нас делегацію з Ізраїлю. Шкода, що Вас не було на День міста, який відбувся минулого тижня. У нас було багато іноземців, на Святі ковалі були й представники Ізраїлю. Ми відкриті до культурної та економічної співпраці, у нас уже є позитивний досвід ведення справ з іноземними партнерами. Дуже сподіваємося на співпрацю у медичній сфері, оскільки Ізраїль – країна з передовою медициною, в тому числі й військовою. Ми дуже зацікавлені в обміні досвідом. Також попередньо ми вже мали зустріч з послом Ізраїлю щодо вашого досвіду організації безпеки в місті, коли країна перебуває у стані постійної війни», – зазначив міський голова Івано-Франківськ Руслан Марцінків.

Та додав, що сподівається: про Івано-Франківськ в Ізраїлі знатимуть більше завдяки таким делегаціям.

 

Джерело: http://paralleli.if.ua/

РЕКЛАМА: