У справі про зловживання монополією франківська МІУК отримала повторну відмову

9 жовтня 2018 року рішенням Господарського суду Івано-Франківської області відмовлено в позові КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» до Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про визнання незаконними дій та зобов’язати вчинити дії.

КП «МІУК» у 2015 році та першому кварталі 2016 року, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, шляхом застосування різних цін до рівнозначних угод із покупцями без об’єктивно виправданих на те причин, а саме щодо надання для встановлення Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради та застосування з 2 квітня 2015 р. по 31 березня 2016 р. скоригованих тарифів на послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, гарячого водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливної каналізації для мешканців будинків, зазначених в рішення виконкому від 27 березня 2015 року №169.

Водночас для мешканців усіх інших будинків механізм корегування тарифів не застосовувався.

За вчинене порушення Івано-Франківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України накладено штраф та зобов’язано здійснити перерахунок зайво нарахованих коштів для мешканців будинків.

КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», не погодившись із зазначеним рішенням, оскаржила повторно його до суду.

Нагадаємо, рішенням Господарського суду Івано-Франківської області від 27 квітня 2017 року у справі №909/201/17 у задоволенні позовних вимог КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» відмовлено.

Дане рішення було залишено без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 26 червня 2017 р та постановою Вищого господарського суду України від 10 жовтня 2017 року, повідомляє «Судова влада України».

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...