Ви чули коли-небудь фразу: «Чоловіки завжди повертаються, а жінки йдуть назавжди». Так ось пояснення, чому так відбувається

Вона вразила мене наповал своєю непідробною наївністю. Бажаючи зустрітися, ніколи не говорила про це прямо, а придумувала невинні хитрощі, типу – подивитися на її нову блузку, сумочку або її нові фотографії.

Такі жінки сильно розпускають чоловіків. Ти вже знаєш, відчуваєш, що вона твоя, і нікуди від тебе не дінеться. Але розлучатися з нею не хочеш. До неї завжди можна повернутися. Вона тебе любить. Тому зрозуміє і простить. 

Тверезий ти завжди з нею. Тому що у неї є головна якість – вірність чоловікові, з яким вона зустрічається. Вона не вміє поводитися по-іншому.

Вірність, як і дружбу, не можна купити.

Їй я, звичайно, часто скаржився на зайнятість на роботі, і на те, що немає часу. А вона вірила – чому б і ні.

Потім я втомився обманювати і сказав, що нам треба розлучитися. Їй було важко, але вона зібралася і сказала:

– Добре, якщо ти так вважаєш за потрібне.

– Ти не ображаєшся на мене?

– Ні, з тобою у мене пов’язані тільки хороші спогади.

Вона ніколи не писала відвертих, непотрібних смс-ок. Подзвонила через кілька місяців тільки раз. Наївно дізнатися, чи не потрапив я в якусь там aваpію на дорозі, по якій часто їжджу… Сам я чув про цю авapію в перший раз.

– Ні все нормально.

Потім, в місті був сильний yраган, що падали дерева. І мені чомусь захотілося почути її.

– Привіт. Я чекав, що ти сама подзвониш дізнатися, не впало на мене дерево після того урагану… Але не дочекався, і тому вирішив набрати тебе сам.

Вона довго сміялася цього. Вона як і раніше була моя.

Я ж, як і раніше гуляв. Але це теж рано чи пізно набридає. І ось, я вирішив повернутися. І одного вечора зателефонував їй…

Як виявилося, не вчасно. Просто капець, як невчасно – через хвилину в грудях, ніби-то пройшлися бензопилою…

Ви коли-небудь були в ліжку з дівчиною, щоб їй в цей час дзвонив хтось інший?…

А вона, лежачи поруч з тобою, говорила йому, що сьогодні вона теж зайнята, що знаходиться на дні народження у подруги, і тому так голосно грає музика…

Потім скаржилася тобі, як дістали її залицяння цих настирливих мужиків з її роботи, з її курсів…

Відмінна ситуація, правда?… Ти тоді пeстuш її знову і знову… Ти відчуваєш себе найкращим, переможцем. Що тобі, нехай дзвонять, мyдаки… Вона все одно буде тільки твоєю.

І ось в такий момент подзвонив я сам. Не зняти трубку вона не змогла, і я почув приглушену музику і заспаний, незадоволений голос чоловіка.

– Так Привіт…

– Ти можеш зараз розмовляти?

– Ні. Я тобі сама передзвоню.

Вперше, за багато місяців вона не передзвонила. Ні в цей вечір, ні наступного… Звичайно, я все зрозумів.

Не телефонував, і не діставав розпитуваннями. Я знав її. Вона вже не піде від нього, і тим більше, не буде йому зрaджувати.

У тебе може бути багато жінок. Але назавжди запам’ятаєш ти тільки одну-двох з них. Тих, які були тобі вірні. Але зрозумієш ти це тільки тоді, коли вони від тебе підуть.

Це тільки чоловіки повертаються. Жінки йдуть назавжди!

РЕКЛАМА: