Пільги та субсидії: чергові зміни щодо призначення

Пільги та субсидії призначатимуть по-новому. Нещодавно набули чинності дві постанови Кабміну, які вносять суттєві зміни в надання пільг та субсидій.

1462863367_subsidiya

Зокрема, зменшено норми споживання природного газу для розрахунку субсидій, пише газета «Експрес». Передбачено також, що громадянам, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і звертаються за субсидією, пільги на період отримання субсидії не нараховуватимуться. «Найперше постановою №317 зменшено соціальний норматив (норму використання природного газу) для індивідуального опалення з 7 до 5,5 куб.м на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період, — пояснює директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко. —

Також зменшено соціальні норми споживання газу на приготування їжі та підігрів води. Нові норми встановлені такі самі, як для оплати спожитого газу споживачами без лічильників». Отже, як наголошує Віталій Музиченко, при наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання, норма становить 4,4 куб. м на особу в місяць. До 1 травня діяла норма 6 куб. м. Якщо є газова плита та відсутнє централізоване гаряче водопостачання — 7,1 куб. м на особу на місяць замість 9 куб. м.

Коли є газова плита і газовий водонагрівач, то норма становить 14 куб. м на особу на місяць (раніше — 18 куб. м). Також переглянуто коригуючі коефіцієнти для опалення. Для споживачів багатоповерхівок (5 і більше поверхів) встановлено такі самі коефіцієнти, як для 3 — 4-поверхових будівель. Для мешканців 1 — 2-поверхових будинків коефіцієнти не змінилися.
Джерело:  http://expres.ua

РЕКЛАМА: