Смерть “наздогнала” її на власному подвір’ї: жінка потонула в колодязі

Смерть “наздогнала” її на власному подвір’ї: жінка потонула в колодязі.

У понеділок, 12 листопада, в селищі Згурівка Київської області сталася смертельна пригода. За дивних обставин загинула 59-річна жінка. Про це повідомили в прес-службі ДСНС Київської області.

Відзначається, що о 7:54 в оперативно-диспетчерську службу надійшло повідомлення від чергового Згуровського відділення поліції, про те, що на вулиці О.Кошевого на території приватного подвір’я в колодязі з питною води виявлено тіло місцевої мешканки. За допомогою рятувальних мотузок і штурмової драбини тіло утоплениці було підняте на поверхню і передано правоохоронцям.

 

На даний час поліцейські розбираються з обставинами загибелі жінки.

Варто нагадати, що в Печерському районі Києва в озері “Видубицьке” знайшли тіло чоловіка. Інформація про те, що в озері потонув чоловік, надійшла до рятувальників вранці 30 вересня. Тіло знаходилося на відстані 1 м від пристані. На даний час з’ясовуються причини трагедії і особу загиблого.

Крім того, 21 вересня з Дніпра в Києві витягли жінку без свідомості. Жінку врятували біля церкви Миколи Чудотворця о п’ятій ранку, її на фарватері побачили рибалки, які і викликали рятувальників.

 

РЕКЛАМА:
>
загрузка...